Skål Skruf, Ingegerd Råman, höjd 9cm, Ø 13cm, signerad Skruf I.Råman Sweden Telia, smärre repor Skickas med paket.
Auktnr | SE8.20240411.A41933 |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-04-11 11:56:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 129 kr |
11/4 11:56 | ABV1866 | 125 kr |